Kursusprojekt Loosdrecht  
      3-Luik / Acacialaan 2 / Lindeplein facebookpagina  
 

Voor aanmelden na de inschrijfdagen kunt u contact opnemen met de cursusbegeleid(st)er.
U kunt bij iedere cursus zien wie de betreffende cursusbegeleid(st)er is.

 
     
 

Cursusbegeleiding

 
  Ankie ten Bruggencate
ankie@kploosdrecht.nl tel. 035-6240802 (18.00 – 19.00 uur)
 
  Cor Lam cor@kploosdrecht.nl tel. 035-5824649    
  Ferry Daas ferry@kploosdrecht.nl tel. 035-5826985 (na 18.00 uur)  
  Greet Voorneveld greet@kploosdrecht.nl tel.035-5824449    
  Hilda Prinsen hilda@kploosdrecht.nl tel. 035-5826985 (na 18.00 uur)  
  Joop Hennis joop@kploosdrecht.nl tel. 06-45318445    
  Maire v.d. Meulen maire@kploosdrecht.nl tel. 06-26704048    
  Nel van den Hurk nel@kploosdrecht.nl tel. 035-5821908    
  Paul de Beer paul@kploosdrecht.nl tel. 035-6246050    
  Ria Hamming ria@kploosdrecht.nl tel. 06-25155165    
  Petra Noordanus petra@kploosdrecht.nl tel. 06-55121459
 
     
 

Bestuur

 
  Voorzitter Joop Hennis joop@kploosdrecht.nl    
  Vice-voorzitter Hilda Prinsen
hilda@kploosdrecht.nl
   
  Secretaris Maire van der Meulen
maire@kploosdrecht.nl Oud-Loosdrechtsedijk 241
1231 LX Loosdrecht
 
  Penningmeester Sabine Hendriks sabine@kploosdrecht.nl    
  Algemeen Greet Voorneveld greet@kploosdrecht.nl