Contact

Voor aanmelden na de inschrijfdag kunt u contact opnemen met de cursusbegeleid(st)er.
U kunt bij iedere cursus zien wie de betreffende cursusbegeleid(st)er is.

Cursusbegeleiding
Ankie ten Bruggencate ankie@kploosdrecht.nl tel. 035-6240802
(18.00 – 19.00 uur)
Beata van Etten beata@kploosdrecht.nl tel. 06-43106917
Ferry Daas ferry@kploosdrecht.nl tel. 035-5826985
(na 18.00 uur)
Joop Hennis joop@kploosdrecht.nl tel. 06-45318445
José Veldhuizen jose@kploosdrecht.nl tel. 06-19868259
Maire v.d. Meulen maire@kploosdrecht.nl tel. 06-26704048
Oud-Loosdrechtsedijk 241,
1231 LX Loosdrecht
Petra Noordanus petra@kploosdrecht.nl tel. 06-55121459
Hilda Prinsen hilda@kploosdrecht.nl tel. 035-5826985
(na 18.00 uur)
Han Schley han@kploosdrecht.nl tel. 06-40865090
Lenie Dorland-Verbeek lenie@kploosdrecht.nl tel. 06-49692433
 
Bestuur
Voorzitter Joop Hennis joop@kploosdrecht.nl
Vice-voorzitter Hilda Prinsen
hilda@kploosdrecht.nl
Secretaris Maire van der Meulen
maire@kploosdrecht.nl
Penningmeester Han Schley han@kploosdrecht.nl
AlgemeenFerry Daas ferry@kploosdrecht.nl
AlgemeenPetra Noordanus petra@kploosdrecht.nl