Contact

Voor aanmelden na de inschrijfdag kunt u contact opnemen met de cursusbegeleid(st)er.
U kunt bij iedere cursus zien wie de betreffende cursusbegeleid(st)er is.

Cursusbegeleiding
Ankie ten Bruggencate ankie@kploosdrecht.nl tel. 035-6240802
(18.00 – 19.00 uur)
Nel Beijer nel@kploosdrecht.nl tel. 035-5821908
Ferry Daas ferry@kploosdrecht.nl tel. 035-5826985
(na 18.00 uur)
Ria Hamming ria@kploosdrecht.nl tel. 06-25155165
Joop Hennis joop@kploosdrecht.nl tel. 06-45318445
Patricia IJsbrandij patricia@kploosdrecht.nl tel. 06-11920472
Cor Lam cor@kploosdrecht.nl tel. 035-5824649
Maire v.d. Meulen maire@kploosdrecht.nl tel. 06-26704048
Petra Noordanus petra@kploosdrecht.nl tel. 06-55121459
Hilda Prinsen hilda@kploosdrecht.nl tel. 035-5826985
(na 18.00 uur)
Han Schley han@kploosdrecht.nl tel. 06-40865090
 
Bestuur
Voorzitter Joop Hennis joop@kploosdrecht.nl
Vice-voorzitter Hilda Prinsen
hilda@kploosdrecht.nl
Secretaris Maire van der Meulen
maire@kploosdrecht.nl
Penningmeester Han Schley han@kploosdrecht.nl
AlgemeenFerry Daas ferry@kploosdrecht.nl
AlgemeenPetra Noordanus petra@kploosdrecht.nl